Для людей
з порушенням зору

    Новини    30 Жовтня 2019, 09:02
Версiя для друку


Наша мета - прийняти всі євроінтеграційні закони до кінця цього року

30 Жовтня 2019, 09:02

Наша мета - прийняти всі євроінтеграційні закони до кінця цього року. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій 29 жовтня 2019 року під час зустрічі із Генеральним директором Європейської Комісії з питань європейської політики сусідства і переговорів щодо розширення Крістіаном Даніельсом.

Сторони обговорили стан імплементації законопроєктів у транспортних галузях України, план реалізації Національної транспортної стратегії, реформу Міністерства та відповідних відомств, співпрацю України з ЄС та проєкти технічної допомоги, а також виділення грантових коштів на розвиток інфраструктури в Азовському регіоні.

Владислав Криклій подякував Європейській Комісії за плідну співпрацю в проєктах з розвитку транспортної інфраструктури та зазначив, що  наша мета - прийняти всі євроінтеграційні закони до кінця цього року, зокрема, про внутрішній водний транспорт, про залізничний транспорт, а також законопроєкти щодо перевезення небезпечних вантажів та поштову службу. Очільник Міністерства запросив представників ЄК взяти участь у обговоренні вищезазначених законопроєктів.

Міністр інфраструктури зазначив, що вже завершується затвердження Плану дій Національної транспортної стратегії, який був розроблений за підтримки проєкту, що фінансується ЄС: «Наша мета створити конкурентоспроможну, екологічну та енергоефективну  транспортну систему, забезпечити інноваційний розвиток транспортної галузі та реалізацію інвестиційних проєктів, тим самим забезпечивши безперешкодну мобільність та міжрегіональну інтеграцію населення».

Під час зустрічі Владислав Криклій також закликав європейську сторону розглянути можливість якнайшвидшого підписання Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та Європейським Союзом, з огляду на запланований вихід Великобританії з ЄС, який фактично усуває причину блокування підписання Угоди про CAП.

Владислав Криклій повідомив, що Міністерство інфраструктури також активно продовжує проводити кадрову реформу: «Одним із головних наших пріоритетів є розбудова, розвиток та зміцнення кадрового потенціалу Міністерства інфраструктури України та наших відомств. Перш за все, це стосується Укравтодору та Укртрансбезпеки».

Не менш важливим Міністр інфраструктури відзначив розвиток потенціалу річки Дніпро. За його словами вже в найближчим часом планується прийняття Верховною Радою законопроєкту про внутрішній водний транспорт, який має на меті перенести частину вантажів з автодоріг на річку, тим самим збільшивши вантажоперевезення річками в декілька разів.

Учасники зустрічі також обговорили розвиток інфраструктури Азовського регіону. Владислав Криклій подякував європейській стороні за допомогу у підготовці двох техніко-економічних обґрунтувань в рамках розвитку інфраструктури Азовського регіону, а саме, проєкту щодо збільшення пропускної спроможності залізничного маршруту Пологи - Комиш - Зоря –Волноваха – Маріуполь та розбудови ділянки дороги Н-08 Запоріжжя - Маріуполь. Міністр інфраструктури зазначив, що завершення цих техніко-економічних обґрунтувань планується вже найближчим часом

«Маю надію, що наша співпраця з Європейською Комісією буде тільки розширюватись. Україна – це Європа і європейські маршрути мають закінчуватись на східному кордоні України!», - підсумував Владислав Криклій.

 ВСІ Новини