Для людей
з порушенням зору

    Новини    1 Листопада 2019, 11:17
Версiя для друку


Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів зустріч із представниками компанії Wabtec Corporation

1 Листопада 2019, 11:17

31 жовтня 2019 року Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів зустріч із Віце-президентом компанії Wabtec Corporation Паскалем Швайцером. Участь у зустрічі також взяли керівник АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, Генеральний менеджер країни СНД, Європи, Північної Африки та Близького Сходу компанії Wabtec Corporation Гохан Байан та інші.

Учасники зустрічі обговорили співпрацю компанії Wabtec Corporation з АТ «Укрзалізниця» в рамках договору, укладеного минулого року, а також майбутні перспективи.

Владислав Криклій зазначив, що оновлення локомотивного парку є одним із пріоритетних інвестиційних напрямків АТ «Укрзалізниця»: «На сьогоднішній день, Укрзалізниця вже отримала 30 тепловозів серії ТЕ33АС, які експлуатуються на регіональних філіях «Придніпровська залізниця», «Одеська залізниця», «Донецька залізниця», забезпечуючи  перевезення вантажів в напрямку промислових підприємств і порту Маріуполь, а також портів чорноморського регіону. Дані локомотиви виконують майже третину вантажних перевезень з  середньодобовим пробігом у 551 км, що на 25,9 % більше порівняно з іншими серіями тепловозів, які виконують аналогічні перевезення в АТ «Укрзалізниця», -зазначив Міністр.

Сторони обговорили подальше співробітництво   в контексті можливості залучення зовнішніх запозичень на прийнятних для АТ «Укрзалізниця» умовах, реформу Укрзалізниці та оновлення українського законодавства у сфері залізничних перевезень та запуск приватної тяги.ВСІ Новини