Для людей
з порушенням зору

    Новини    1 Листопада 2019, 16:05
Версiя для друку


Ми цифровізуємо транспортну галузь України, - Владислав Криклій

1 Листопада 2019, 16:05

1 листопада 2019 року Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів зустріч із спеціальним уповноваженим Уряду ФРН з питань підтримки процесу приватизації в Україні паном Райнером Бомбою та представниками компанії atene KOM.

Учасники зустрічі обговорили впровадження інформаційних технологій у транспортній галузі, реформу державних підприємств, концесійні та інші державно-приватні проєкти в Україні.

Владислав Криклій наголосив, що Міністерство інфраструктури активно працює над впровадженням та розвитком цифрової інфраструктури у транспортній галузі: «Ми максимально цифровізуємо всі процеси та послуги у транспортній галузі України.  Держава в смартфоні  має стати зручним сервісом  для бізнесу і громадян», - зазначив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури поінформував Райнера Бомбу про плани Уряду щодо концесійних проєктів у морській, залізничній, авіаційній та дорожній галузях, а також можливості для інвестицій в Україні.  

Райнер Бомба висловив підтримку Міністерству інфраструктури України та готовність до подальшої співпраці, зокрема щодо залучення стратегічного інвестора для Укрпошти.ВСІ Новини