Для людей
з порушенням зору

    Новини    17 Грудня 2019, 15:16
Версiя для друку


Розвиток транспортних коридорів шляхом лібералізації перевезень – наше першочергове завдання, - Владислав Криклій

17 Грудня 2019, 15:16

17 грудня 2019 року Міністр інфраструктури Владислав Криклій у складі офіційної делегації Президента України Володимира Зеленського перебуває із візитом у Азербайджанській Республіці.

Під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим та переговорів делегацій України та Азербайджану значна увага приділялась співпраці у сфері транспорту та інфраструктури.

Президент України висловив переконання у необхідності розвитку транспортних можливостей двох країн. «Слід повною мірою використовувати унікальний транзитний потенціал наших країн і розвивати відповідну інфраструктуру. Ми погодились активізувати співпрацю в міжнародних авіаційних, автомобільних і залізничних перевезеннях», – підкреслив Глава держави.

Сторони домовилися про проведення у січні в Києві засідання Міжурядової комісії України та Азербайджану. Міністр інфраструктури Владислав Криклій очолює українську сторону Міжурядової комісії. Владислав Криклій  підкреслив важливість спільної роботи у рамках комісії: «Міжурядова комісія працюватиме над лібералізацію авіаційних та автомобільних перевезень, розвитком залізничного сполучення між країнами з урахуванням логістичних можливостей, яке дає Чорне море, а також над залученням компаній з Азербайджану до відновлення українських доріг та участі у концесійних проектах».

За словами Ільхама Алієва, Азербайджан посідає 27-ме місце у світі за якістю доріг. Президент Азербайджану зі свого боку назвав сьогоднішні переговори плідними. Він також зазначив, що серед азербайджанських бізнесменів є значний інтерес до співпраці з Україною, та наголосив, що багато що в цьому питанні залежить від міжурядової комісії.ВСІ Новини