Для людей
з порушенням зору

    Новини    11 Січня 2020, 13:26
Версiя для друку


Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою

11 Січня 2020, 13:26
11 січня 2020 року Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою.
 
Міністр інфраструктури України висловив співчуття народу Канади у зв’язку із трагедією з літаком рейсу PS752 Тегеран – Київ. Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза висловила співчуття Українському народу.
 
Міністр інфраструктури України Владислав Криклій зазначив, що наразі важливо об’єднати зусилля України, Канади та інших країн для забезпечення повного та об’єктивного розслідування всіх обставин катастрофи, формування належної доказової бази для того, щоб винні були покарані, а родини громадян, які загиблі, отримали відшкодування.
 
Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що група українських експертів, яка працює в Ірані, робить все можливе для скорішого та об’єктивного формування висновків комісії, яка здійснює розслідування.
 
Пані Посол зазначила, що Канада готова надати технічну та експертну допомогу у розслідуванні. Владислав Криклій подякував за підтримку.


ВСІ Новини