Для людей
з порушенням зору

    Новини    5 Лютого 2020, 16:53
Версiя для друку


Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Укрзалізницею і компанією Deutsche Bahn AG, – Владислав Криклій

5 Лютого 2020, 16:53

Сьогодні, 5 лютого 2020 року, підписано Меморандум про взаєморозуміння між АТ «Укрзалізниця», компанією Deutsche Bahn AG, компанією DB Engineering & Consulting GmbH щодо стратегічного співробітництва з розвитку АТ «Укрзалізниця». Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Партнерство з Deutsche Bahn є позитивним знаком для міжнародних інвесторів та істотно покращує інвестиційну привабливість Української залізниці для міжнародного капіталу та залучення коштів на оновлення інфраструктури та рухомого складу компанії», – підкреслив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Мета співробітництва – розробити концепцію для надання Укрзалізниці необхідної управлінської та технічної допомоги у сфері вантажних, пасажирських перевезень, інфраструктури, надання послуг і технічного обслуговування.

Конкретні межі та подальші умови буде узгоджено сторонами в рамках окремої Угоди про стратегічне партнерство. Ця Угода визначатиме план поступової трансформації української залізниці протягом кількох наступних років і включатиме такі послуги, як аналіз та реорганізація різних напрямків бізнесу та оптимізація операцій та управління.

«Укрзалізниця має дати нову якість сервісу для бізнесу і пасажирів. Наша головна мета – реформа залізниці, позитивні результати якої відчують люди», – наголосив Владислав Криклій.

На початковому етапі сторони вивчать стан компанії та складуть Дорожню карту змін. На етапі реалізації проекту будуть призначені керівники, відповідальні за впровадження стратегічної дорожньої карти. Він триватиме не пізніше ніж до 31 грудня 2020 року. Після етапу реалізації, з 1 січня  2021 року, слідує управлінський етап, під час якого компанія DB E&C надаватиме Укрзалізниці підтримку у сфері управління згідно з Ключовими показниками ефективності. ВСІ Новини