Для людей
з порушенням зору

    Новини    13 Лютого 2020, 13:52
Версiя для друку


Владислав Криклій зустрівся із Матула Радеком, Надзвичайним і Повноважним послом Чеської Республіки в Україні

13 Лютого 2020, 13:52

Сьогодні, 13 лютого 2020 року, Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Чеської Республіки в Україні паном Матула Радеком.  

Учасники зустрічі обговорили питання двостороннього співробітництва в авіаційній, автодорожній, залізничній, морській та річковій галузях, а також можливості для інвестицій в інфраструктурні проєкти в Україні.

Владислав Криклій  позитивно відзначив двосторонню співпрацю у галузі транспорту між Україною та Чехією та висловив сподівання на подальшу лібералізацію умов здійснення регулярного повітряного сполучення для подальшого розвитку регулярних повітряних перевезень між обома країнами. 

Особливу увагу під час зустрічі було приділено розвитку автомобільного сполучення між країнами та перегляду квоти дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень: «У 2019 році ми мали ситуацію, коли в українських перевізників виникла нестача універсальних дозволів Чеської Республіки для здійснення міжнародних автомобільних перевезень. З огляду на це, я хочу зазначити на важливості проведення чергового засідання Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. Сподіваюсь, що найближчим часом засідання Комісії відбудеться і ми врегулюємо дане питання», -зазначив Владислав Криклій.

Сторони домовились посилити співпрацю задля розвитку двостороннього співробітництва.

 ВСІ Новини