Для людей
з порушенням зору

    Новини    30 Березня 2020, 17:20
Версiя для друку


Укрзалізниця заради підтримки бізнесу відтермінує на 2 місяці введення в дію нового договору на перевезення вантажів

30 Березня 2020, 17:20

У результаті спільної роботи Міністерства інфраструктури України та Укрзалізниці прийнято рішення відтермінувати до 1 червня введення в дію нового договору на перевезення вантажів. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій сьогодні, 30 березня 2020 року.

Дане рішення має на меті підтримати український бізнес в умовах вимушених обмежень роботи у зв’язку із карантинними заходами в Україні.

«Ефективна боротьба з коронавірусом - це також стабільно працююча економіка. Для цього вантажні перевезення мають здійснюватися безперешкодно, зокрема, залізницею. У результаті спільної роботи Міністерства інфраструктури України та Укрзалізниці прийнято рішення відтермінувати до 1 червня введення в дію нового договору на перевезення вантажів. Це непросте, але дуже важливе для підтримки вітчизняного бізнесу рішення, яке дозволяє компаніям краще адаптуватися до нових соціально-економічних реалій», - зазначив Владислав Криклій.

За словами виконувача обов’язки голови правління АТ «Укрзалізниця» Желька Марчека, фахівці Укрзалізниці наразі працюють з усіма зверненнями та зауваженнями бізнесу й Антимонопольного комітету України щодо положень нового договору для прийняття виважених рішень, які максимально відповідатимуть інтересам учасників перевізного процесу.

Водночас він нагадав, що Укрзалізниця неодноразово ініціювала скорочення номенклатури вантажів позакласної групи та зближення тарифних класів, оскільки на сьогоднішній день компанія працює в умовах, коли тариф на перевезення залежить від класу вантажу, а не від витрат на перевезення. Ця різниця може бути на 40% меншою, ніж середній тариф. На його думку, приведення тарифних класів до єдиних норм дасть ринку залізничних перевезень рівні та конкурентні умови роботи.

Нагадаємо, що Укрзалізниця невдовзі запропонує вантажовідправникам нові продукти при користуванні вагонами компанії, які допоможуть клієнтам знизити видатки на вартість перевезень одночасно із збільшенням глибини планування. Йдеться про можливість замовлення послуги перевезень у вагонах компанії на довгі терміни, при взаємній відповідальності сторін за їх виконання обох сторін договору. Від замовника вимагатиметься рівномірність відвантаження, від Укрзалізниці — забезпечення вчасної подачі вагонів, а у випадку замовлення графікових маршрутів ще й гарантованого часу доставки вантажу.ВСІ Новини