Для людей
з порушенням зору

    Анонси    15 Квітня 2020, 10:00
Версiя для друку


15 квітня 2020 року відбудеться одноденний веб-тренінг під головуванням заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Наталії Форсюк

Опубліковано: 10 Квітня 2020, 13:09

15 квітня 2020 року з метою надання допомоги місцевим органам влади, відповідальним за підготовку інвестиційних проектів відбудеться одноденний веб-тренінг під головуванням заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Наталії Форсюк і за участю представників Делегації Європейського Союзу, міжнародних фінансових організацій та експертів проекту «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту циклом інфраструктурного проєкту» (МЦІП).

Основним завданням тренінгу буде представлення концепції, що лежать в основі методологій підготовки інвестиційних проектів на регіональному рівні. Особлива увага буде приділена проектам, що фінансуються ЄБРР / ЄІБ.

Представники проєкту «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту циклом інфраструктурного проєкту», який фінансується Європейським Союзом, підготували Методичні рекомендації як складову частини Стратегії та Плану дій для реформування управління життєвим циклом інфраструктурного проєкту в Україні, що передбачають:

  • аналіз та оцінку інфраструктурних проєктів шляхом застосування критеріїв техніко-економічного обгрунтування;
  • інструментів прийняття рішення щодо відбору проєктів та визначення пріоритетних;
  • методів моніторингу проєктів та оцінки їх результатів.

На даний час відсутній єдиний підхід до підготовки інвестиційних проєктів у галузі транспорту та фактично відсутня єдина база інвестиційних проєктів у сфері транспорту незалежно від джерел їх фінансування, відсутній досконалий механізм оцінки та відбору вказаних проєктів, моніторингу їх реалізації. В Україні необхідно запровадити уніфікований підхід до подачі інвестиційних проєктів у галузі транспорту шляхом впровадження уніфікованої форми подачі документів та інформації, а також забезпечити системне комплексне планування об’єктів інфраструктури у галузі транспорту на державному та регіональному рівнях.

Створення Комісії з оцінки та відбору інвестиційних проєктів у сфері транспорту у Міністерстві інфраструктури України, яка пропонується європейськими експертами та затвердження положення про її діяльність це крок до прозорого та якісного процесу їх відбору, підвищення ефективності їх реалізації, формування переліку проєктів у порядку пріоритетності їх реалізації та фінансування.

В семінарі також візьмуть участь представники Міністерства інфраструктури, Укравтодору, АТ «Укрзалізниця», ДП «Адміністрації морських портів України», Державного агентства інфраструктурних проектів.

Посилання для реєстрації на вебінар:  https://forms.gle/D4d5vtZqcizRrtGh9

Програма вебінару

Інструкція з оцінки та відбору інвестиційних проєктів (проєктних пропозицій) у сферах транспорту, дорожнього господарства та надання послуг поштового зв'язку

Методичні рекомендації складання заяви про розгляд інвестиційних проєктів

Методичні рекомендації щодо проведення моніторингу стану розроблення та реалізації інвестиційних проєктівВСІ Анонси