Міністерство інфраструктури України


Договори про концесію портів будуть підписані, - Владислав Криклій

13 Квітня 2020, 15:54

Договори про концесію портів будуть підписані. Пандемія коронавірусу ускладнює логістичні процеси в усьому світі, проте, ми працюємо над концесією портів Ольвія та Херсон за раніше затвердженим графіком. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 13 квітня 2020 року.

«Антимонопольний комітет надав дозволи на концесію портів Ольвія та Херсон. Наразі фіналізуються неістотні умови концесійного договору з компанією QTerminals, перемовини відбуваються в режимі онлайн-конференцій, оскільки у Катарі встановлені суворі карантинні вимоги щодо громадян, які наразі не можуть прибути до України. Про що нас проінформували по дипломатичним каналам. Також тривають консультації щодо концесії порту Херсон», - зазначив Міністр інфраструктури.

«Ми продовжуємо роботу над підготовкою концесійних проєктів у портах Чорноморськ, Бердянськ, Одеса. Визначаємось із нашими міжнародними партнерами щодо механізмів державно-приватного партнерства у дорожній сфері, а також щодо аеропортів та залізничних вокзалів» - підсумував Владислав Криклій.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/31787.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове