Для людей
з порушенням зору

    Новини    19 Червня 2020, 17:22
Версiя для друку


«Оприлюднено проєкт наказу Мінінфраструктури «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку» - Владислав Криклій

19 Червня 2020, 17:22

На виконання домовленостей з міжнародними автомобільними перевізниками, а також на  виконання Указу Президента України від 04 листопада 2019 року № 837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» розроблено зміни.

Найважливіший крок – відміна норми повернення бланків дозволів протягом 90 днів.

Скасування вищевказаної норми це прояв готовності Мінінфраструктури йти на зустріч вимогам перевізників та чути їх побажання.

За пропозицією громадськості передбачена можливість оформлення дозволів за копіями документів у разі вилучення  оформленого дозволу компетентним органом іноземної країни, викрадення, втрати або закінчення строку дії дозволу, коли транспортний засіб перебуває на території іноземної держави.

Також даними змінами вводиться форма відмови, яка буде надаватися інспектором перевізнику у разі невідповідності пред’явлених документів або відсутності дозволів у пункті видачі дозволів.

Велику увагу було приділено оновленню переліку дозволів і країн, які мають обмежені річні квоти, і наразі ці обмеження, є максимально гнучкими, що дозволить більш ефективно планувати логістику перевезень. Також було оновлено бланк дозволу України, який надається для іноземних перевізників.

Даним проєктом також передбачається введення санкцій до перевізників, які здійснюватимуть щонайменше 5 (п’ять) замовлень бланків дозволів в електронній формі на один конкретний автомобільний транспортний засіб, але не звертатимуться до обраних пунктів видачі дозволів уповноваженого органу для їх отримання більше, ніж у 50 відсотків випадків від загальної кількості здійснених ними замовлень бланків дозволів в електронній формі на відповідний транспортний засіб. В цьому випадку блокуватиметься можливість здійснення попередніх замовлень дозволів протягом 14 календарних днів на відповідний автомобільний транспортний засіб.

Сподіваємося, що перевізники підтримають дані зміни і Мініфраструктури здійснить всі заходи з метою подання документу на державну реєстрацію.ВСІ Новини