Міністерство інфраструктури України


Владислав Криклій зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Туркменістану в Україні Тойли Атаєвим

10 Липня 2020, 14:27

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Туркменістану в Україні Тойли Атаєвим сьогодні, 10 липня, у Києві. Сторони обговорили можливість відновлення прямого пасажирського авіасполучення між обома країнами та перспективи подальшого співробітництва за іншими напрямами.

Владислав Криклій підкреслив, що Україна зацікавлена у відновленні повітряного сполучення з Туркменістаном та готова провести консультації в форматі відеоконференції з метою обговорення з керівництвом агентства “Туркменховайоллари” цього питання.

Сторони також обговорили можливість відновлення транспортного сполучення для нарощування темпів торгівлі між обома країнами.

Надзвичайний і Повноважний Посол Тойли Атаєв підкреслив, що Туркменістан зацікавлений у співпраці та залученні українських компаній для відбудови економічних відносин між країнами.

Участь у заході з української сторони також взяли голова Державної авіаційної служби України Олександр Більчук та представники Міністерства.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/32012.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове