Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    31 Липня 2020, 14:29
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України

«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451»
31 Липня 2020, 14:29

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451» (далі – проєкт акта) розроблено на виконання статті 138 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Метою розроблення проєкту акта є вдосконалення законодавчого врегулювання ринку послуг сфери морських портів в Україні, задоволення потреб суспільства, економіки у перевезенні вантажів та контролю з боку держави у галузі надання цих послуг, виключення штучних перепон у вільному здійсненні господарської діяльності та лобіювання інтересів приватного сектору, викорінення корумпованої економічної моделі, яка не має на меті створення сильної економіки та спрощення умов ведення бізнесу, розвиток зовнішньоекономічної діяльності країни, а також покращення інвестиційної привабливості України.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо проєкту наказу просимо направити до Мінінфраструктури на поштову адресу: 01135 м. Київ, пр-т. Перемоги, 14, або на електронну адреси: pshenyshna@mtu.gov.ua, а також спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державній регуляторній службі України.

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Міністерством інфраструктури України протягом місяця з дня оприлюднення.

 ВСІ Оголошення