Для людей
з порушенням зору

    Анонси    3 Вересня 2020, 21:00
Версiя для друку


ГОГОЛЬFEST запускає власний потяг на фестиваль у Херсон

Опубліковано: 2 Вересня 2020, 09:13

Презентація і відправлення ГогольTrain-2020 «Київ-Херсон-Київ» за участю організаторів фестивалю Гогольfest, міністра інфраструктури, міністра культури, представника Офісу Президента  

Дата та час: 03.09.2020, 21.00

Місце проведення: Залізничний вокзал «Центральний» (площа Вокзальна, 1, перша колія)

Участь беруть: 

  • Максим Демський - директор фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest

  • Владислав Криклій - міністр інфраструктури України

  • Олександр Ткаченко - міністр культури та інформаційної політики України.

  • Вероніка Селега  - генеральна директорка Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента

  • Денис Угорчук– креативний директор ГогольTrain 

У нас для вас суперновина! Ви ж пригадуєте ГогольTrain, який віз творчу когорту з Києва в Маріуполь у 2019-му на фестиваль StartUp ГогольFest? Так от, у буремному 2020 ГогольTrain знову з нами! 

Цього разу ми вирушаємо на мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтваGogolFest DREAM, який вперше відбудеться у Херсоні з 4 до 6 вересня 2020 р. GogolFest DREAM представить театральну, музичну, освітню, візуальну, перформативну та нічну програми. Фестиваль відбудеться, зокрема, на  локаціях: Урбан-сад, Набережна біля готелю Фрегат, ХОАДМТ ім. Куліша, вулиця Суворова. Гранд-відкриття фестивалю «І корабель пливе» від режисера Влада Троїцького за участю легендарного гурту DakhaBrakha на Трофейному мосту у Гідропарку. Всі події GogolFest DREAM відбуваються згідно з вимогами МОЗ у зв’язку з запровадженням карантинних обмежень. 

ГогольTrain - це унікальне арт-явище в українському культурному просторі. Окремий чартерний потяг цього разу вирушає в Херсон на фестиваль GogolFest DREAM, який відбудеться з 4 до 6 вересня 2020 року. В центрі потяга вагони-ресторани, що перетворюються на час поїздки на осередки сучасного мистецтва на колесах. На повному ходу на пасажирів чекає музична та електронна сцени, бар, "ресторан", виставка, перформативне мистецтво. 

ГогольTrain-2019 прямував за маршрутом «Київ-Маріуполь-Київ» – це був перший Арт-Потяг в Європі Link

GogolFest DREAM gogolfest.org/dream

Website: gogoltrain.art

Telegram: https://t.me/GogolTrain 

 

Гогольfest—міжнародний мультидисциплінарний фестиваль. За час існування, з 2007 до 2020  Гогольfest відвідали 575 тисяч глядачів, на 13 локаціях, у 3 містах  відбулося 4 тис. подій, в яких взяли участь 20 500 українських та 1 200 закордонних митців з понад 40 країн світу. Гогольfest увійшов у 20 найкращих фестивалів Європи за рейтингом EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) та отримав офіційний лейбл.

Контакти для акредитації на подію

Ганна Матвіїцина - PR-директорка фестивалю, 067-684-84-05, amatviishyna@gmail.comВСІ Анонси