Для людей
з порушенням зору

    Анонси    28 Вересня 2020, 13:00
Версiя для друку


«Інвестиції мають значення» - зустріч з Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм

Опубліковано: 23 Вересня 2020, 10:58

28 вересня, о 13:00, у Києві, в інноваційному парку UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3) Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та Команда підтримки реформ Мінінфраструктури (RST) організовують зустріч у форматі «держава-to-бізнес» під гаслом #InvestmentsMatter – «Інвестиції мають значення».

Метою цієї зустрічі є презентація інфраструктурних проєктів України та проведення відкритого діалогу з представниками бізнесу для визначення практичних кроків щодо залучення інвестицій в  транспортний сектор України. 

Україна є країною із стрімким розвитком транспортної інфраструктури та вигідними умовами для інвестицій. Міністерство інфраструктури, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейської Союзу, Європейського інвестиційного банку, Світового Банку, Міжнародної фінансової корпорації, працює над оновленням національної транспортної системи, шляхом залучення інвестицій та впровадження проєктів державно-приватного партнерства та залучення приватного капіталу до управління об’єктами державної власності.

Зустріч пройде за участі експертів, представників державних структур, до компетенції яких належать питання морського, авіаційного, залізничного та дорожнього господарства, профільних організацій та об’єднань, фінансових установ та бізнесу.

Просимо представників ЗМІ, які бажають взяти участь у зустрічі,  заповнити  форму акредитації https://bit.ly/3iIIeyi  Кількість учасників обмежена у зв’язку з карантинними вимогами.

Усіх, кого цікавить тема інвестицій в інфраструктуру України, запрошуємо долучатися до заходу в режимі онлайн https://www.facebook.com/RSTMoI/videos/

 ВСІ Анонси