Для людей
з порушенням зору

    Новини    2 Жовтня 2020, 10:15
Версiя для друку


Відбулось перше засідання Робочої групи з питань реформування в сфері морського та річкового транспорту

2 Жовтня 2020, 10:15

30 вересня 2020 року в Міністерстві інфраструктури України відбулось перше засідання Робочої групи з питань реформування в сфері морського та річкового транспорту, утвореної наказом Мінінфраструктури № 582 від 22.09.2020, на якому обговорено організаційні питання подальшої роботи Робочої групи, формування переліку пріоритетних проєктів нормативно-правових актів, на яких необхідно Робочій групі сконцентрувати увагу в поточному році для забезпечення ефективних реформ в сфері морського та річкового транспорту. На засіданні наголошено, що реформи в морській та річковій галузях невід’ємно пов’язані з іншими видами транспорту та суднобудуванням.

В засіданні взяли участь представники Директорату морського та річкового транспорту Мінінфраструктури, Федерації роботодавців транспорту України, Української Національної Асоціації Суднових Постачальників, Асоціації «Річки України», Української зернової асоціації, ГС «Асоціація морських агентів України», ДП «Адміністрація морських портів України».

Окремо зазначаємо, що Верховною Радою України зареєстровано очікуваний бізнесом законопроєкт «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів» (реєстр. № 4168 від 30.09.2020, http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=70080 ), який є продовженням концепту реформування річкової галузі та визначає джерела фінансування утримання в належному безпечному судноплавному стані внутрішніх водних шляхів України та розвитку стратегічної річкової інфраструктури державної форми власності.

Нагадуємо, що створення Робочої групи ініційовано Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм для підвищення ефективності  взаємодії Мінінфраструктури з представниками бізнесу та напрацювання спільних ініціатив для розвитку морської та річкової галузі. До кладу Робочої групи ввійшли представники асоціацій та об’єднань підприємств, які представляють консолідовану позицію своїх підприємств-членів, та які подали своїх кандидатів на участь в Робочій групі протягом 20 днів з дати публікації оголошення про створення Робочої групи (/news/32072.html ). Такий принцип формування складу Робочої групи направлений на вироблення об’єктивних та нагальних ініціатив з врахуванням інтересів максимального кола представників бізнесу.ВСІ Новини