Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    6 Жовтня 2020, 19:24
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

«Про внесення змін до Положення про робочий час та час відпочинку плаваючого складу морського і річкового транспорту України»
6 Жовтня 2020, 19:24

Наказ Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Положення про робочий час та час відпочинку плаваючого складу морського і річкового транспорту України» (далі – наказ) розроблено з метою адаптації національного законодавства з питань праці та відпочинку членів екіпажу суден до законодавства Європейського Союзу, а також для покращення соціального захисту членів екіпажу в частині дотримання їх прав на час відпочинку в період роботи на морських та річкових суднах.

Прийняття наказу забезпечить:

- підвищення рівня захисту прав моряків на гідні умови праці та життя на борту судна,

- сприяння зменшення кількості аварійних подій та тяжкості їх наслідків з причин перевтоми плавскладу суден у рейсах;

- забезпечення організації судновласниками належного режиму роботи членів екіпажів суден;

- дотримання вимог режиму праці та годин відпочинку моряків;

- наближення (адаптація) положень законодавства України з питань щодо організації безпечної праці та відпочинку членів екіпажу суден до відповідних положень Конвенції ПДНВ та законодавства Європейського співтовариства.

Зауваження та пропозиції до наказу приймаються протягом місяця від зацікавлених юридичних та фізичних осіб у письмовому та електронному вигляді за адресами:

1) Державна регуляторна служба України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, тел. (044) 254-56-73, е-mail:  inform@dkrp.gov.ua

2) Міністерство інфраструктури України: проспект Перемоги,14, м. Київ, 01135; е-mail: miy@mtu.gov.ua, lesyav@mtu.gov.ua, samusenko@mtu.gov.uaВСІ Оголошення