Для людей
з порушенням зору

    Новини    7 Жовтня 2020, 09:33
Версiя для друку


Владислав Криклій провів зустріч із Виконавчим віцепрезидентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом

7 Жовтня 2020, 09:33

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із Виконавчим віцепрезидентом Європейської Комісії, відповідальним за економіку, яка працює на людей, Валдісом Домбровскісом сьогодні, 6 жовтня, у Брюсселі. Зустріч відбулась у рамках 22-го Саміту Україна-ЄС. Участь у ній також взяли Міністр фінансів України Сергій Марченко та Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Сторони обговорили стан справ і подальші перспективи торгово-економічної співпраці України з ЄС, а також імплементацію європейського законодавства за різними напрямками, у тому числі в галузі транспорту та судноплавства.
Владислав Криклій наголосив на тому, що курс на євроінтеграцію та укладення Угоди про Асоціацію з ЄС є головним пріоритетом для України, а імплементація європейського законодавства – невід’ємна частина глобальних перевтілень і реформ, які наразі активно впроваджуються українською владою. Відтак, за результатами І-го півріччя цього року ЄС залишається ключовим торговельним партнером України із часткою 40,8%. Проте, за останніми статистичними даними, обсяг торгівлі товарами та послугами України з Європою знизився на 14,8% відносно аналогічного періоду минулого року, тому нарощування докризових об’ємів є пріоритетним напрямком торгово-економічної співпраці України з ЄС на найближчий час.
За словами Міністра, Україна зацікавлена у вільному доступі на європейські ринки, а також у розвитку торгових відносин з країнами Європейського Союзу. Зважаючи на це, українська сторона вкрай прагне досягнути лібералізації міжнародних автомобільних вантажних перевезень з ЄС і дуже розраховує на її включення в оновлену версію Угоди про Асоціацію.
Спільно з міжнародними партнерами Міністерство інфраструктури України також плідно працює над тим, щоб найближчим часом річки Дніпро, Південний Буг та українська частина Дунаю стали невід’ємним елементом європейської мережі внутрішніх водних шляхів.


ВСІ Новини