Міністерство інфраструктури України


До уваги автомобільних перевізників, які бажають взяти участь у Конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік

21 Жовтня 2020, 14:22

Звертаємо увагу, що до розгляду Конкурсної комісії приймаються електронні анкети, які надіслані з електронної пошти, яку було зазначено в листі-повідомленні та виключно у форматі Excel.

Наголошуємо, що підставою для залишення електронної анкети без розгляду є оформлення з порушенням вимог Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільнихдокументів Європейської Конференції Міністрів Транспорту, складення не за встановленою формою або відсутність в електронній анкеті даних, які обов’язково вносяться до неї згідно з цим Порядком.

Акцентуємо увагу, що всі поля, які передбачено анкетою обов’язкові для заповнення.

Автомобільні перевізники, які надіслали електронні анкети та не знайшли себе в переліку прийнятих анкет Інформація про подані електронні анкети від перевізників учасників конкурсу мають недоліки в електронних анкетах.

З метою усунення недоліків своєї електронної анкети та подальшої участі підприємства в розподілі дозволів ЄКМТ на 2021 рік, наголошуємо на необхідності завчасної перевірки статусу надісланої електронної анкети, та у разі виявлення відсутності підприємства в переліку інформуємо про необхідність звернення до технічної підтримки.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/32288.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове