Для людей
з порушенням зору

    Новини    22 Жовтня 2020, 11:06
Версiя для друку


Представники Міністерства інфраструктури України взяли участь у засіданні країн-учасниць проєкту «Дозвільна система Організації чорноморського економічного співробітництва»

22 Жовтня 2020, 11:06

21 жовтня 2020 року представники Міністерства інфраструктури України взяли участь у засіданні країн-учасниць проєкту «Дозвільна система Організації чорноморського економічного співробітництва», яке проходило в режимі веб-конференції.

Першочерговим питанням порядку денного було визначення квоти дозволів ОЧЕС на 2021 рік. Так, країни-учасниці погодилися збільшити квоту з 1 000 до 1 500, що в свою чергу становить збільшення на 50%.

У зустрічі взяли участь представники транспортних відомств країн-членів, Союзу асоціацій автомобільного транспорту в регіоні ОЧЕС (BSEC-URTA), Міжнародного союзу автомобільного транспорту (IRU) та Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС.

В рамках засідання учасники також обговорювали технічні питання використання електронних дозволів при впровадженні пілотного проєкту E-Permit.

Одночасно розглядалась можливість на першому етапі пілотного проєкту E-Permit здійснити тестові обміни дозволами на двосторонньому рівні між зацікавленими країнами учасницями ОЧЕС, а саме Україною та Туреччиною, Україною та Молдовою, Молдовою та Туреччиною.ВСІ Новини