Міністерство інфраструктури України


134 перевізники працюватимуть на 109 міжобласних автобусних маршрутах по всій Україні, - Владислав Криклій

10 Листопада 2020, 11:25

Міністерство інфраструктури оголосило результати конкурсу з перевезення пасажирів на міжобласних автобусних маршрутах, який відбувся 23 вересня цього року. Згідно з ними, 134 перевізники отримали право працювати на 109 маршрутах по всій території України.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“134 перевізники незабаром вирушать на 109 міжобласних маршрутів за результатами конкурсу з перевезення пасажирів, який ми оголошували у вересні. Ми провели чесний і прозорий відбір конкурсантів за заявницьким принципом. Безпека і комфорт перевезень, а також екологічність залишаються для нас головними пріоритетами у виборі громадського транспорту. Тому серед основних умов для участі перевізників була відповідність вимогам екологічності не нижче Євро-2. Також всі переможці конкурсу відповідають за класом, категорією і пасажиромісткістю відповідно до встановлених законодавством вимог, передбачають можливість встановлення обладнання для здійснення контролю за роботою рухомого складу в реальному часі, і що важливо, не переобладнані з вантажних транспортних засобів”, - зазначив очільник Міністерства.

Результати конкурсу також опубліковані на офіційному вебсайті Мінінфраструктури у розділі “Галузі” → “Автомобільний та міський транспорт” → “Внутрішні пасажирські перевезення” у підрозділі “Конкурси на внутрішні пасажирські перевезення”.

Для отримання дозвільних документів на перевезення пасажирів на вищезазначених міжобласних автобусних маршрутах загального користування за результатами конкурсу, необхідно звернутися до Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки).

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.

 

 





Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/32363.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове