Міністерство інфраструктури України


Уряд підтримав ліцензування на автомобільному транспорті відповідно до норм ЄС, - Владислав Криклій

23 Грудня 2020, 15:03

Сьогодні, 23 грудня, на своєму засіданні Уряд схвалив законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні з метою приведення їх у відповідність з актом Європейського Союзу». Він визначає особливості ліцензування на автомобільному транспорті відповідно до положень Регламенту (ЄС) № 1071/2009 і покликаний адаптувати норми українського законодавства до європейського.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Ми продовжуємо виконувати взяті на себе зобов’язання, передбачені Угодою про Асоціацію Україна-ЄС, та імплементувати ключові європейські норми в українське законодавство. Підтриманий сьогодні Урядом законопроєкт щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту визначає особливості ліцензування на автотранспорті відповідно до положень Регламенту ЄС №1071. Цей документ запроваджує загальні правила допуску до професії автоперевізників, передбачає умови щодо його державної реєстрації як суб’єкта господарювання та його офісу, а також бездоганної ділової репутації, професійної компетентності та належного фінансового стану», - прокоментував рішення Уряду Міністр.

Вищезазначений законопроєкт передбачає внесення змін до законів «Про автомобільний транспорт», «Про ліцензування видів господарської діяльності» та: - визначає особливості ліцензування на автомобільному транспорті;

- запроваджує систему отримання свідоцтв професійної компетентності менеджерів (управителів) з перевезень;

- вводить механізм підтвердження бездоганної ділової репутації автоперевізників;

- встановлює норми, які регулюватимуть аспекти щодо адміністративних правопорушень у сфері внутрішніх та міжнародних автоперевезень пасажирів і вантажів.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/32495.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове