Для людей
з порушенням зору

    Новини    15 Лютого 2021, 18:40
Версiя для друку


Договір з генпідрядником на будівництво нового аеродрому в Дніпрі укладено, - Владислав Криклій

15 Лютого 2021, 18:40

Договір з генеральним підрядником на будівництво нового аеродромного комплексу в міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ» укладено. Переможець був обраний в результаті відкритого аукціону, який нещодавно відбувся на платформі ProZorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-09-15-000585-a.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Договір з генпідрядником на будівництво нового аеродрому в Дніпрі укладено.  Компанія виконає роботи за 3,95 млрд грн, що на 30% менше від очікуваної вартості робіт, яка складала 5,7 млрд грн», - зазначив очільник Міністерства.

Всього участь у відкритому тендері взяли 7 компаній, 2 з яких – іноземні.

За словами Владислава Криклія, ще у вересні минулого року на об’єкті стартували підготовчі роботи для забезпечення безперервного функціонування летовища на час будівництва. Тоді ж приватний інвестор «НС Дніпро» розпочав будувати новий пасажирський та VIP-термінали.

Нагадаємо, на будівництво нового аеродрому в Дніпрі у держбюджеті на цей рік передбачено 1,4 млрд грн. На об’єкті планується побудувати злітно-посадкову смугу завдовжки 3,2 км, оснащену сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням. Всього будівництво триватиме близько 3 років.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини