Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    26 Квітня 2021, 12:12
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України

«Про затвердження Правил розслідування авіаційних подій та інцидентів у цивільній авіації»
26 Квітня 2021, 12:12

Директоратом авіаційного транспорту розроблено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил розслідування авіаційних подій та інцидентів у цивільній авіації» (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови розроблено відповідно до статті 26 Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 р. та частини другої статті 119 Повітряного кодексу України, яка встановлює, що технічні розслідування авіаційних подій та інцидентів проводяться згідно з правилами, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

На сьогоднішній день розслідування авіаційних подій та інцидентів, що сталися на території України, у тому числі з повітряними суднами, що зареєстровані в державах-членах Міжнародної організації цивільної авіації, проводяться відповідно до внутрішніх процедур Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними суднами.

Проєктом постанови передбачено затвердження Правил, які встановлюють порядок технічного розслідування авіаційних подій та інцидентів у цивільній авіації та спрямовані на підвищення рівня безпеки польотів шляхом забезпечення високого рівня ефективності, ретельності і якості розслідувань авіаційних подій, серйозних інцидентів, інцидентів, надзвичайних подій та пошкоджень повітряних суден на землі, з метою встановлення причин авіаційних подій та інцидентів і вжиття заходів щодо запобігання таким подіям у майбутньому.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування нормативно-правового акту від зацікавлених юридичних та фізичних осіб у письмовому та електронному вигляді за адресою: Міністерство інфраструктури України, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14; h.mazur@mtu.gov.ua

 

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил розслідування авіаційних подій та інцидентів у цивільній авіації»

Правила технічного розслідування авіаційних подій та інцидентів у цивільній авіації

Пояснювальна записка

Додаток до пояснювальної записки

Аналіз регуляторного впливуВСІ Оголошення