Для людей
з порушенням зору

    Новини    6 Травня 2021, 12:55
Версiя для друку


Укрзалізниця планує відновлення пасажирських перевезень до Австрії та Угорщини у червні, - Владислав Криклій

6 Травня 2021, 12:55

Укрзалізниця планує розпочати відновлення міжнародних пасажирських перевезень до Австрії та Угорщини за напрямками «Київ-Відень» та «Чоп-Захонь» вже у червні. Наразі досягнуті відповідні попередні домовленості між країнами.

«Від червня Укрзалізниця планує відновити залізничне пасажирське сполучення до Австрії та Угорщини за напрямками «Київ-Відень» та «Чоп-Захонь». Також ведуться переговори з PKP Intercity та польською залізницею. Слідкуйте за інформацією щодо умов в’їзду та діючих обмежень на території іноземних держав на сайті МЗС і відповідних посольств та подорожуйте безпечно!» - зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, контроль за дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів на міжнародних маршрутах буде посилено.

«Наразі в Україні та сусідніх країнах спостерігається стабілізація ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції. Це дає змогу вести перемовини із залізничними адміністраціями країн-сусідів щодо відновлення міжнародних маршрутів. Минулого тижня оглянули готовність інфраструктури на заході країни, яка межує з країнами Європи. Тут ми розпочали низку проєктів та робіт. Тож можу з упевненістю сказати, що Укрзалізниця готова до відновлення цих перевезень», — відмітив у свою чергу в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Укрзалізниця розпочала роботи з електрифікації 94-кілометрового напрямку «Ковель-Ізов-Держкордон».

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини