Для людей
з порушенням зору

    Анонси    18 Травня 2021, 12:00
Версiя для друку


У Києві відбудеться Форум «Безпечні дороги: технології та інновації»

Опубліковано: 13 Травня 2021, 15:18

18 травня, о 12:00, в інноваційному парку Unit.City (конференц-зала Core, В8) відбудеться Форум «Безпечні дороги: технології та інновації», присвячений комплексу інфраструктурних заходів і рішень, які підвищують рівень безпеки дорожнього руху, організований Державним агентством інфраструктурних проектів України (Укрінфрапроект) та Командою підтримки реформ Мінінфраструктури (RST). Захід відбудеться за участі Міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

Цей Форум має на меті презентувати весь комплекс заходів, які здійснює держава щодо реалізації програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Зокрема, йтиметься про формування нових рішень у галузі дорожнього господарства України, покликаних підвищити рівень безпеки на дорогах, а саме: встановлення камер автофіксації та систем автоматичного габаритно-вагового контролю, розбудова інтелектуальних транспортних систем та розумних доріг, запровадження концепції Vision Zero в Україні. А також, про зниження рівня смертності на дорогах України внаслідок дорожньо-транспортних пригод. З 17 до 23 травня в Україні традиційно проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху. Тому проведення такого Форуму є доречним і символічним, аби ще раз нагадати про важливість дорожньої безпеки.

У заході запланована участь представників державних структур, до сфери яких належать питання безпеки  дорожнього господарства та інфраструктури, профільних організацій та об’єднань, фінансових установ та бізнесу. Також до роботи форуму долучаться урядовці, які мають безпосереднє відношення до підвищення рівня дорожньої безпеки. Зокрема, участь у заході візьмуть заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, заступник Міністра фінансів України Олександр Кава (за погодженням), заступник Міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Ключовими темами для обговорення будуть ефективність впровадження автоматичного габаритно-вагового контролю та камер автоматичної фіксації швидкості, а також подальше впровадження технологій цифрового контролю ПДР на українських автомобільних шляхах, можливість імплементації європейського досвіду для зниження рівня смертності на українських дорогах та розбудова системи «розумних доріг». А також, підвищення рівня роботи аварійно-рятувальних служб, впровадження інновацій задля безпеки на дорогах  та питання фінансування цих ініціатив і заходів.

Акредитація для ЗМІ

Представники ЗМІ мають заповнити акредитаційну форму. У зв’язку з карантинними вимогами кількість учасників обмежена.

Онлайн трансляція заходу

Усіх, кого цікавить тема безпечних доріг, запрошуємо долучатися до заходу в режимі онлайн.

Програма форумуВСІ Анонси