Для людей
з порушенням зору

    Анонси    27 Травня 2021, 14:00
Версiя для друку


Запрошуємо на Круглий стіл «Концесії у морських портах – переваги для держави і бізнесу»

Опубліковано: 25 Травня 2021, 14:19

27 травня 2021 року, о 14:00, в Одесі в рамках третього Українського портового форуму (UPF 2021) відбудеться Круглий стіл «Концесії у морських портах – переваги для держави і бізнесу», який пройде під егідою Адміністрації морських портів України та Команди підтримки реформ (RST) Міністерства інфраструктури України.

Відповідно до Національної транспортної стратегії України до 2030 року і Стратегії розвитку морських портів України до 2038 року, одним із завдань є підвищення ефективності діяльності та передача у концесію державних стивідорних компаній у морських портах. Учасники Круглого столу матимуть можливість у форматі вільної дискусії обговорити перспективи концесії як найбільш привабливої форми державно-приватного партнерства.

Ключовими спікерами Круглого столу будуть: Олександр Голодницький – голова АМПУ, Ірина Кошель – директор RST, Анатолій Тіменко – старший проєктний менеджер реформи морської галузі RST, Юлія Сваткова – проєктний менеджер Проєктного офісу з розвитку державно-приватного партнерства SPILNO, Олександр Кифак – керуючий партнер ЮФ «АНК», також представники міжнародних фінансових інституцій, бізнесу, юридичних компаній, учасники Форуму.

Теми до обговорення:

  • Переваги концесії над іншими формами ДПП
  • Ініціатива здійснення концесії державним та приватним партнером
  • Концесія як інструмент інвестування в портову інфраструктуру
  • Оцінка ризиків та проблемних питань, які можуть виникати у процесі реалізації концесійного проекту

З питань участі звертайтеся за телефоном: +38 (067) 44 88 22 5, або електронною адресою: forum@uspa.gov.uaВСІ Анонси