Міністерство інфраструктури України


Уряд призначив двох нових заступників Міністра інфраструктури України

9 Червня 2021, 17:43

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення про призначення Юрія Васькова заступником Міністра та Анни Юрченко заступником Міністра з питань європейської інтеграції.

 Юрій Васьков — колишній директор ТОВ «Укрмара», у 2015–2016 роках був заступником Міністра інфраструктури (з питань морського та річкового транспорту). Раніше очолював Адміністрацію морських портів України. Протягом 10 років працював на ДП «Одеський морський торговельний порт», зокрема очолював підприємство. За сумісництвом працював викладачем в Одеській національній морській академії та Одеському національному морському університеті.

 Анна Юрченко — до призначення перебувала на посаді начальника Управління міжнародного співробітництва та інвестиційної політики в Укравтодорі. У Дорожньому агентстві працювала з 2010 року. За час роботи здійснювала управління проєктами співпраці з Міжнародними фінансовими організаціями: Світовий банк, ЄБРР, ЄІБ. Також займалася підготовкою проєктів державно-приватного партнерства та проєктів кредитних угод на основі взаємодопомоги та експортних кредитів. За час її роботи Укравтодор зміг значно підвищити ефективність реалізації міжнародних проєктів.

 

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/32866.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове