Для людей
з порушенням зору

    Новини    22 Червня 2021, 18:03
Версiя для друку


Відбулась зустріч із міжнародними фінансовими організаціями «Інвестиційний клімат у постпандемічній Україні»

22 Червня 2021, 18:03

Сьогодні, 22 червня, відбулася зустріч із міжнародними фінансовими організаціями «Інвестиційний клімат у постпандемічній Україні». В онлайн обговоренні взяли участь представники українського уряду, бізнесу, країн-членів ЄС та міжнародних партнерів.

Панельна дискусія за участю Віце-прем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанишиної стосувалася «зеленого» переходу та цифровізації.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков окреслив ключові інфраструктурні проєкти, які можуть значно вплинути на виконання цілей Green Deal в Україні. Зокрема, йдеться про проєкти:

▪ розвитку електротранспорту та інфраструктури для нього

▪ озеленення придорожніх смуг автодоріг (Зелений кілометр)

▪ модернізації та електрифікація залізничних колій.

За словами Міністра, digital-проєкти дозволяють ефективніше здійснювати управління в інфраструктурній галузі. Окремо він відзначив співпрацю із Міністерством цифрової трансформації. Зараз у фокусі спільний проєкт Мінінфра та Мінцифри з надання державних сервісів для моряків.

«Минулого тижня Укравтодор вийшов на ринок єврооблігацій із рекордно низькою для України процентною ставкою. Це свідчить про те, що нарешті Україна сприймається як цікава для інвестицій країна, і це є відправною точкою для подальшої роботи на глобальних ринках.

Наразі ми проводимо оцінку наявних міжнародних інвестиційних проєктів Міністерства інфраструктури. Тут важливою є виконавча дисципліна, тому ми будемо навчати людей як працювати з інвестиціями, міжнародними інституціями», — розповів під час обговорення Міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Захід організований Урядом України, Європейським Союзом та литовськими партнерами в межах обговорень на високому рівні, що передують #UkraineReformConference 2021, яка відбудеться 7–8 липня у Вільнюсі.ВСІ Новини