Для людей
з порушенням зору

    Новини    13 Вересня 2021, 15:52
Версiя для друку


Заплановано проведення чергового засідання Керівного комітету проєкту МЕТЕЕТ в Україні

13 Вересня 2021, 15:52

Відповідно до попередніх домовленостей, досягнутих на останньому засіданні Керівного комітету проєкту МЕТЕЕТ (Mixed Environment Transport External Expert Team), яке відбулось 16 березня 2021 року, між Дунайською Комісією та Директоратом з мобільності та транспорту Європейської Комісії (DG MOVE), було заплановано проведення чергового засідання Керівного комітету проєкту МЕТЕЕТ в Україні.

25-26 листопада 2021 року в режимі онлайн у формі «training workshop» заплановане наступне засідання Керівного комітету проєкту МЕТЕЕТ спільно з Дунайською Комісією, Європейською Комісією, Міністерством інфраструктури України, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України та ДП «АМПУ».

Проєкт МЕТЕЕТ ініційований директоратами Європейської Комісії (Директоратом Європейської комісії з мобільності і транспорту (DG MOVE), Директоратом навколишнього середовища (DG ENV) та Директоратом регіональної політики (DG REGIO) з метою сприяння приведенню інфраструктури водних шляхів у відповідність до екологічних вимог урамках співпраці Міжнародної комісії із захисту річки Дунай (ICPDR), Дунайської Комісії та Міжнародної комісії басейну річки Сава (ISRBC).

Проєкт МЕЕТЕТ є дуже важливою платформою, що об'єднує придунайські країни та надає допомогу органам влади у сфері внутрішнього водного транспорту, які працюють над розробкою та запровадженням інтегрованого підходу до інфраструктурни проектів в області внутрішнього судноплавства.

Бажаючі взяти участь у заході в якості слухача можуть звертатись на електронну адресу: Anneta.Ohanesian@uspa.gov.uaВСІ Новини