Міністерство інфраструктури України


Укрзалізниця призначила додатковий рейс Інтерсіті+ до Львова

23 Вересня 2021, 16:10

На найближчі вихідні Укрзалізниця призначила додатковий рейс Інтерсіті+ зі столиці до Львова. Також у зв’язку з плановими колійними роботами тимчасових зміниться розклад швидкісних поїздів на харківському напрямку. Просимо пасажирів бути уважними при плануванні подорожей.

Так, призначено додатковий рейс Інтерсіті+ № 743/744 Дарниця — Львів — Дарниця складом електропоїзда ЕКр1 «Тарпан». Поїзд вирушить з Дарниці (Київ) 25 вересня, зі Львова 26 вересня.

У зв’язку з плановими колійними роботами наприкінці вересня — на початку жовтня на дільниці Полтава — Гребінка тимчасово скасовано курсування поїзда № 724/723 Київ — Харків — Київ відправленням із Києва та Харкова 27-30 вересня, а також 1, 4 та 5 жовтня.

Натомість призначено курсування поїзда № 720/719 Київ — Харків — Київ відправленням із Києва 27-30 вересня, 1 та 4 жовтня, відправленням з Харкова 28-30 вересня, 1, 2 та 5 жовтня.

Продаж квитків здійснювався з урахуванням відкоригованого графіка руху зазначених поїздів. Для уникнення непорозумінь закликаємо пасажирів заздалегідь ознайомитися з інформацією про прибуття та відправлення поїзда, вказаною на проїзному документі, а також уважно слухати оголошення на вокзалах.

Ознайомитися з розкладом руху поїздів можна на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» та на залізничних вокзалах.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/33098.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове