Для людей
з порушенням зору

    Новини RST    24 Вересня 2021, 15:10
Версiя для друку


В рамках Women in Leadership Series відбудеться зустріч з Владиславою Магалецькою

24 Вересня 2021, 15:10

У середу, 6 жовтня 2021 року, о 17:30 в рамках проєкту Women in Leadership Series – серії відвертих розмов з впливовими жінками державного сектору, бізнесу та наукової спільноти України, відбудеться зустріч із Владиславою Магалецькою - головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.

Владислава Магалецька традиційно поділиться з учасницями особистим досвідом та розповість про виклики на шляху лідерства. Як завжди, у всіх учасниць буде достатньо часу, щоби обговорити всі питання, які їх цікавлять.

Зустрічі у форматі відвертого діалогу об’єднують жінок з державного сектору в безпечному та комфортному середовищі, що дозволяє їм ділитися досвідом особистого та професійного розвитку та знайомитись з іншими жінками, що прагнуть змін. А також, дають можливість зазирнути за лаштунки життя і кар’єри успішних жінок та відверто поговорити про те, які перепони доводиться долати на шляху досягнення позитивних змін у суспільстві.

Тільки обмежена кількість учасниць зможе долучитися до заходу особисто. Реєстрація на офлайн-захiд триває до 4 жовтня, або до досягнення максимально можливої кількості учасниць в порядку реєстрації. Звернуть увагу на обов’язкові карантинні вимоги щодо участі у заході! 

Якщо ви бажаєте долучитися онлайн, запрошуємо реєструватись на трансляцію в Zoom: https://zoom.us/meeting/register/tJcrd-Cgrj4tGNFA1-dtGVeZIs0gQ340ipxC

Приєднуйтеся, буде цікаво!

Про WLS

Women in Leadership Series - це серія відвертих розмов з впливовими жінками які представляють державний сектор, бізнес та наукові кола України.

Для того, щоб учасниці та учасники могли спілкуватися вільно та безпечно, на зустрічах WLS не ведеться аудіо- чи відео-запису, а також застосовується правило Chatham House.

Women in Leadership Series організовує для вас платформа Reformers Hub – ініціатива з обміну знаннями та досвідом в рамках програми «Українська Архітектура Реформ» (URA). Reformers Hub надає можливість навчатися разом із однодумцями з державного сектору, зміцнюючи спільноту професіоналів, відданих державній службі, обміну досвідом та особистісному зростанню. «Українська Архітектура Реформ» фінансується за рахунок Мультидонорського рахунку стабілізації та сталого розвитку в Україні (MDA), яким керує ЄБРР. Донорами MDA є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз в якості найбільшого донора.ВСІ Новини RST