Для людей
з порушенням зору

    Анонси    19 Грудня 2021, 17:00
Версiя для друку


Запрошуємо на зустріч з Ольгою Стефанішиною

Опубліковано: 9 Грудня 2021, 15:45

У вівторок, 21 грудня 2021 року, о 17:00 в рамках проєкту Women in Leadership Series відбудеться зустріч з Ольгою Стефанішиною – віце-прем’єр-міністеркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Ольга Стефанішина українська юристка-мiжнародниця, експерт в сферi права ЄС та мiжнародного торгового права, представляє нове поколiння self-made woman. Ольга Стефанiшина працювала в Департаментi мiжнародного права Мiнiстерства юстицiї України, а також на посадi директора Урядового офiсу з питань європейської та євроатлантичної iнтеграцiї Секретарiату Кабiнету Мiнiстрiв. Нинi займає посаду Вiце-прем'єр-мiнiстерки з питань європейської та євроатлантичної iнтеграцiї України.
Під час зустрічі, Ольга Стефанішина поділиться власними секретами, які допоможуть майбутнім жiнкам-лiдеркам легко приймати складні рішення і краще визначати пріоритети у різних сферах життя.

Тож не зволікайте та реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/PoT2UgikPZURKb546  

Реєстрація триває до 19  грудня, кількість місць для участі офлайн обмежена. 

Захід вiдкритий для державних службовців, які працюють в установах, де реалізовується програма "Українська архітектура реформ", та експертів Команд підтримки реформ/Офісy Реформ.

Участь у заході зможуть взяти участь лише ті учасники, які зможуть біля входу в зал засвідчити організаторам один із наступних документів:

• міжнародне свідоцтво вакцинації від COVID-19;
• "жовтий" чи "зелений" внутрішній COVID-сертифікат;
• чинну довідку про негативний результат (48 годин) ПЛР-тесту.

Паралельно відбуватиметься онлайн трансляція в Zoom, тож усі охочі також мають можливість  долучитися  до розмови онлайн в за посиланням:

https://zoom.us/meeting/register/tJAlcuirrz0oGNeD_q__3ETEhz3o_LuuDjK-

Для того, щоб учасницi могли спілкуватися вільно, на зустрічах WLS не ведеться аудіо- чи відео-запису, а також застосовується правило "Chatham House".

Women in Leadership Series - це серія відвертих розмов з впливовими жінками, які представляють державний сектор, бізнес та наукові кола України. Їхня мета - допомогти розширити можливостi жiнок-лiдерок державного управління в Україні. Щоб бути в курсі всіх наших заходів WLS та можливостей Reformers Hub, приєднуйтесь до платформи за посиланням: https://reformershub.in.ua

Reformers Hub - це iнiцiатива з обмiну знаннями в рамках програми «Українська архiтектура реформ 2.0» Reformers Hub сприяє обмiну знаннями серед експертiв державного сектору в Українi, розвиваючи спiльноту професiоналiв, вiдданих державнiй службi, взаємному обмiну досвiдом та особистiсному зростанню.

«Українська архiтектура реформ» - це комплексна програма технiчної допомоги, розроблена Європейським банком реконструкцiї та розвитку (ЄБРР), у партнерствi з Європейським Союзом, для пiдтримки важливих процесiв реформ в Українi. Програма фiнансується за рахунок Мультидонорського рахунку стабiлiзацiї та сталого розвитку в Українi (MDA), яким керує ЄБРР. Донорами MDA є Данiя, Фiнляндiя, Францiя, Нiмеччина, Італiя, Японiя, Нiдерланди, Норвегiя, Польща, Швецiя, Швейцарiя, Великобританiя, Сполученi Штати Америки та Європейський Союз в якостi найбiльшого донора.

 

 ВСІ Анонси