Для людей
з порушенням зору

    Новини    29 Грудня 2021, 12:00
Версiя для друку


Укрзалізниця запустила прямі щоденні поїзди з Василькова до Києва

29 Грудня 2021, 12:00

Сьогодні завершено ще один проєкт президентської програми "Велике будівництво" — реконструкцію дільниці Васильків — Васильків-2.

Тепер приміські поїзди будуть курсувати безпосередньо до центру міста Васильків. Новий маршрут — частина проєкту Kyiv City Express.
 
«11 кілометрів — саме стільки залізничних колій потрібно було електрифікувати та відремонтувати для того, щоб з’єднати столицю з одним із ключових міст у багатомільйонній київській агломерації.
Ми розпочали втілювати цей проєкт влітку — у максимально короткі терміни налагодили усі необхідні процеси — і вже сьогодні жителі Василькова нарешті отримали комфортну альтернативу автомобільному транспорту. Ми очікуємо, що у будні пасажиропотік на маршруті досягатиме відмітки 5–7 тисяч пасажирів на добу.
 
  
 
Київщині потрібні такі проєкти, як Kyiv City Express, Київська обхідна дорога. Вони допоможуть розвантажити Київ від найбільших у Європі заторів. Допоможуть пасажирам нарешті почати планувати власний час подорожі. Столичний регіон надто довго потерпав від несистемної інфраструктурної розбудови та багаторічного множення довгобудів. Президентська програма «Велике будівництво» нарешті виправляє ці помилки» — розповідає Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.
 
У рамках реконструкції дільниці Васильків — Васильків-2:
▪ збудовано нову пасажирську платформу в місті Васильків;
▪ встановлено 258 опор;
▪ електрифіковано 11 км колій;
▪ модернізовано 4 залізничні переїзди;
▪ капітально відремонтовано понад 10 км колій;
▪ укладено майже 9 км плітей безстикової колії.
 
  
 
Між Києвом та Васильковом-2 щодня курсуватиме 18 рейсів приміських електропоїздів. Ранкові електропоїзди №6042 та 6046 Васильків-2 – Київ доїжджатимуть до столиці за 37 хвилин.
Розклад руху можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/3EAavBy
 
Нова пасажирська платформа
Нова пасажирська платформа розташована безпосередньо в центрі міста Васильків. Відтепер саме сюди курсуватимуть усі приміські поїзди з Києва. Раніше вони прибували до станції Васильків 1, яка знаходиться в селищі Калинівка, що за 10 кілометрів від Василькова.
 
Мешканці міста Васильків витрачали додаткові час та кошти, щоб доїхати до залізничної станції. Нова платформа має систему звукового оповіщення пасажирів, встановлено систему відеоспостереження та інформаційні табло.

 ВСІ Новини