Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    24 Січня 2023, 15:00
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України

«Про затвердження Правил проходження електронної черги перед міжнародним пунктом пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення «Ягодин – Дорогуськ» за допомогою електронної системи «Електронна черга перетину кордону Ягодин – Дорогуськ» та її функціонування»
24 Січня 2023, 15:00

Проєктом наказу пропонується затвердити Правила проходження електронної черги перед міжнародним пунктом пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення «Ягодин – Дорогуськ» за допомогою електронної системи «Електронна черга перетину кордону Ягодин – Дорогуськ» та її функціонування, якими визначаються:

  • дії водіїв для бронювання місця в черзі очікування;
  • дії уповноважених службових осіб центральних органів державної влади для забезпечення функціонування електронної системи, керування чергою очікування.

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу можуть надсилатися зацікавленими юридичними та фізичними особами протягом 30 днів з дня його оприлюднення до Департаменту дорожніх перевезень та безпеки на транспорті Мінінфраструктури на адресу: просп. Перемоги, 14, м. Київ, 01135, або на електронну адресу oreshko@mtu.gov.ua.

 

Проєкт наказу «Про затвердження Правил проходження електронної черги перед міжнародним пунктом пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення «Ягодин – Дорогуськ» за допомогою електронної системи «Електронна черга перетину кордону Ягодин – Дорогуськ» та її функціонування»

Проєкт правил проходження електронної черги 

Пояснювальна записка до проєкту наказу

Аналіз регуляторного впливу 

 ВСІ Оголошення