Для людей
з порушенням зору

    Новини    1 Лютого 2023, 19:16
Версiя для друку


Олександр Кубраков: працюємо над впровадженням незалежного механізму аудиту донорської допомоги на відновлення

1 Лютого 2023, 19:16
Напередодні 24-го саміту Україна – ЄС Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков провів робочу зустріч з Генеральним директором з питань сусідства та переговорів з розширення Єврокомісії (DG NEAR) Яном Гертом Купманом та його заступницею Катаріною Матерновою.
 
 
У ході зустрічі було обговорено пріоритетні проєкти відновлення, можливості співпраці України та ЄС щодо їхньої реалізації, а також впровадження ефективного контролю за процесом відновлення.
 
«Ми розуміємо, що для ефективної відбудови надзвичайно важливо вже зараз створити незалежний механізм аудиту донорської допомоги на відновлення України. Це дасть змогу міжнародним партнерам розуміти, що їхня допомога використовується ефективно, прозоро та на визначені проєкти.
 
Ми зацікавлені, аби до впровадження механізму аудиту був залучений Євросоюз, який уже має успішний досвід впровадження ефективних антикорупційних запобіжників. Дякую європейським партнерам за підтримку і готовність працювати над шляхами впровадженням ефективного аудиту», – заявив Олександр Кубраков.
 
В зустрічі також брали участь керівник програм Співробітництва Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне, керівник відділу «Енергетика, економіка, транспорт, довкілля» Представництва ЄС Хлоя Алліо та керівник Service Ukraine Анна Ярош-Фрііс.
 


ВСІ Новини