Для людей
з порушенням зору

    Анонси    22 Березня 2023, 10:00
Версiя для друку


Вебінар за участю бізнесу щодо впровадження е-ТТН

Опубліковано: 17 Березня 2023, 15:59

22 березня о 10:00 відбудеться вебінар для опрацювання блоку питань від бізнес-спільноти щодо впровадження е-ТТН. 

Захід проходить за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та за підтримки Інституту аналітики та адвокації. Його  метою є надання відповідей на питання щодо впровадження електронних товарно-транспортних накладних, та створення комунікаційного майданчику для обміну досвідом тестування і використання е-ТТН.

Спікерами зустрічі стануть:

  • Анатолій Комірний – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  • Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації.

  • Руслана Тилевна – директорка департаменту бізнес-аналізу компанії ПТАХ.

  • Дмитро Гончаров – продакт-менеджер компанії EDIN.

Якщо у вашої компанії є запитання щодо функціонування та переходу на е-ТТН, ви можете залишити їх у спеціальній формі. Під час вебінару спікери нададуть відповіді на запитання з таблиці.

Приєднатися до онлайн-трансляції заходу можна за посиланням.

Ознайомитися з попередніми вебінарами можна тут і тут.

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН. 

 ВСІ Анонси