Міністерство інфраструктури України


Олександр Кубраков: рух пунктом пропуску «Ягодин - Дорогуськ» розблоковано

15 Травня 2023, 09:08
У результаті перемовин із Міністерством інфраструктури та розвитку Польщі, керівництвом Люблінського воєводства вдалось розблокувати рух пунктом пропуску «Ягодин - Дорогуськ». З 15 травня рух вантажівок відновлено у звичайному режимі.
 
«Страйк, що тривав більше 10 днів, спричинив для наших перевізників та експортерів значні збитки. Проте ми змогли знайти рішення та домовитись про розблокування руху. Я вдячний нашим польським колегам за спільне рішення та повернення до виконання положень «транспортного безвізу» та домовленостей щодо пропускної здатності «Ягодин - Дорогуськ», – зазначив Віце-прем'єр-міністр з відновлення – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктуриОлександр Кубраков.
 
Раніше 7 травня Міністерство ухвалило рішення про тимчасову зупинку вимоги щодо наявності дозволів для польських перевізників, які здійснюють перевезення до України з будь-якої країни Європейського Союзу. Це була одна із ключових вимог польських страйкарів. Водночас, позиція Міністерства полягає в тому, що такі перевезення потребують дозволів та не є двосторонніми. Наразі очікується роз’яснення від Європейської Комісії.
 
Нагадаємо, водії зможуть зареєструватись на перетин кордону у пункті пропуску «Ягодин - Дорогуськ» на сайті чи у застосунку єЧерга https://echerha.gov.ua/.
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram.
Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/34298.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове