Міністерство інфраструктури України


Компенсації за знищене житло: проведена нарада з представниками областей

18 Серпня 2023, 19:26
Віце-премʼєр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков провів селекторну нараду з представниками обласних державних (військових) адміністрацій щодо опрацювання заявок по програмі #єВідновлення (ремонти сумою до 200 тисяч гривень) та програмі компенсацій за знищене житло.
 
«Станом на сьогодні відпрацьована майже чверть від всіх заявок на суму понад 700 мільйонів гривень за програмою єВідновлення. Цей показник міг би бути набагато вищим. Закликаємо місцеві влади активніше працювати в комісіях. Міністерство зі свого боку готове надати будь-яку технічну та консультаційну допомогу, направити людей в громади, де не вистачає власного ресурсу.
Так само важливо тримати високу динаміку для комісій, що працюють з українцями, які втратили житло через російську військову агресію. Цього тижня провели навчальні семінари та тренінги по роботі з реєстрами, особливостями нарахування розміру компенсації за знищене майно, питаннями прийому та обробки заяв від громадян.
Зараз маємо трохи менше 2 тисяч заяв, і очікуємо зростання їх кількості» – зауважив Олександр Кубраков, віце-премʼєр-міністр з відновлення України
 
Нагадаємо, на першому етапі програми компенсації за знищене житло розглядаються заявки лише від одноосібних власників житла. Для тих, чиє житло знаходиться у співвласності, хто вже зробив ремонти, чиє житло знаходиться на тимчасово окупованій території – наразі механізми знаходяться в розробці і будуть презентовані восени.
Якщо у вас виникають будь-які запитання звертайтеся на урядову гарячу лінію 1545 (кнопка 2) або чат-боти Урядового контактного центру за посиланням:
Вся інформація про умови та порядок отримання компенсації доступна в будь-який час на сайті програми єВідновлення https://erecovery.diia.gov.ua/
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram
Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/34622.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове