Міністерство інфраструктури України


Європейський інвестиційний банк відкрив регіональний хаб у Києві

27 Листопада 2023, 20:40
Мета створення хабу – посилення підтримки Україні, у тісній співпраці з представництвами ЄІБ у Молдові та Грузії. Регіональний хаб створено в рамках ініційованого ЄІБ «EU for Ukraine Fund».
 
«Європейський інвестиційний банк працює в Україні вже 16 років. Портфель проєктів ЄІБ у нашій країні налічує понад €7,3 мільярда, з фокусом на транспорті, енергетиці та муніципальній інфраструктурі. З початку повномасштабного вторгнення ЄІБ надав Україні €1,7 мільярда, зокрема на екстрений ремонт зруйнованої інфраструктури. Наша співпраця розширюється.
 
Регіональний хаб відіграватиме важливу роль у підтримці відбудови. Завдяки цьому, ми зможемо зробити нашу спільну роботу більш прицільною. Я вдячний Європейському інвестиційному банку та особисто Вернеру Хойєру, за системну підтримку України», – Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України прокоментував Олександр Кубраков.
 
Нагадаємо, також нещодавно рада директорів ЄІБ ухвалила дві нові позики на загальну суму €450 мільйонів для України. Детальніше у нашому дописі на Facebook
 
Також влітку цього року Олександр Кубраков та президент Європейського інвестиційного банку Вернер Хойєр підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в проєктах відновлення України, що передбачає виділення €840 мільйонів на реалізацію проєктів відновлення інфраструктури.
 
Йдеться про наступні сектори:
 
  • Муніципальна інфраструктура (школи, лікарні тощо);
  • Громадські будівлі, що будуть відбудовані з урахуванням принципів енергоефективності;
  • Водопостачання та водовідведення;
  • Транспортні мережі.

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/34964.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове