Міністерство інфраструктури України


Модернізація автомобільних пунктів пропуску: результати роботи проєкту USAID

19 Квітня 2024, 09:07
У рамках співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України з проєктом USAID "Економічна підтримка України" тривають роботи з модернізації найбільш пріорітетних пунктів пропуску на західному кордоні.
 
Зокрема, завершено заміну та підключення 33 модульних споруд на чотирьох пунктах пропуску.
Йдеться про приміщення, які будуть використовувати працівники Державної митної та прикордонної служб для своєї роботи.
 
 
До прикладу, на пунктах пропуску у Волинській області встановлено 10 модульних споруд . Також, відповідно 10 та 11 модульних споруд встановлено на двох пунктах пропуску у Закарпатській області на кордоні зі Словаччиною та Угорщиною.
 
У Чернівецькій області встановлено два санітарні модулі. Також підведено електропостачання та забезпечено встановлення інших інженерних комунікацій до всіх модулів.
 
Кожен модуль повністю мебльований, обладнаний системами опалення, вентиляції та кондиціонування, а також підключений до інженерних комунікацій – електрики, води та мережі інтернет.
 
Також на чотирьох пунктах перетину кордону розпочато ремонт пошкодженого дорожнього покриття, зливової каналізації та навісів на пунктах перетину кордону, фарбування рейкових загороджень та металевої огорожі, заміну смуг руху, розмітки та дорожніх знаків, заміну систем освітлення з метою підвищення рівня безпеки та захисту.
 
 
На цих пунктах, як і на кількох інших, також були встановлені різноманітні малогабаритні об'єкти, такі як дорожні загородження, сміттєві баки для вторинної переробки та однотонні товарні ваги.
 
Окрім цього, на шести пріоритетних пунктах пропуску було встановлено 12 мобільних динамічних автомобільних ваг. Їх можна легко переміщати в місця, де вони найбільш потрібні, мінімізуючи необхідність перенаправлення вантажівок на стаціонарні пункти зважування.
 
Заплановано, що до кінця травня 2024 року Проєкт USAID завершить модернізацію систем освітлення на 17 автомобільних та залізничних пунктах пропуску.
 
 
Також для потреб Укрзалізниці Проєкт USAID закупив понад 100 одиниць комп’ютерного обладнання, які включають багатофункціональні пристрої, принтери, ноутбуки, комп'ютери, ноутбуки та джерела безперебійного живлення, а також чотири дизель-генератори потужністю 50 кВ на чотирьох залізничних КПП, розташованих у Волинській, Львівській, Закарпатській та Чернівецькій областях. Це забезпечить безперервність щоденних операцій під час відключення електроенергії.
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram

 

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/35553.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове