Міністерство інфраструктури України


Україна отримала 18 модульних мостів від іноземних партнерів

19 Квітня 2024, 13:02
У межах проєкту «Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)» Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури отримало 18 комплектів модульних мостів (виробник – Acrow Corporation of America, США).
 
Проєкт RELINC ініційований Україною та Світовим банком. Придбанням та доставкою мостових систем займається Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні. Загальна вартість контракту – 23,3 млн доларів США. Вся партія – 18 комплектів – вже в Україні.
 
 
Постачальник модульних мостових систем ACROW Corporation of America також подарував Агентству окремий контейнер із обладнанням для встановлення мостів – домкратами та деформаційними швами.
Модульні мости дають можливість швидко відновлювати транспортне сполучення там, де постійні інженерні споруди зруйновані чи пошкоджені внаслідок бойових дій, а також забезпечувати логістику товарів та вантажів.
 
 
Україна має досвід використання модульних мостів. З грудня 2022 року країна отримала 6 модульних мостів від Швеції, 18 від Чехії, 10 від Норвегії. Франція передала 3 тимчасових мости — кожен спроєктований під конкретну задачу та об’єкт. Фінляндія готує пакет допомоги, до якого також увійдуть тимчасові модульні мости. В червні 2023 року в Україну прибули перші модульні мости від американських фондів: неприбуткової фундації The Conflict and Development Foundation (CDF) і фонду Говарда Баффета, який фінансує постачання 9 модульних мостів в Україну.
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram

 

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/35555.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове