Міністерство інфраструктури України


Визначено переможців першого у цьому році конкурсу на міжобласні маршрути

Комісія розглянула на засіданні пропозиції від 9 перевізників, які подались на 10 міжобласних маршрутів.
21 Травня 2024, 15:56

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури оголосило результати конкурсу на міжобласні автобусні маршрути. Це перший конкурс з початку 2024 року.

Визначення переможців дозволить забезпечити пряме сполучення та роботу легальних перевізників на маршрутах в Київській, Черкаській, Житомирській та Рівненській областях.

“Поступово відновлюємо проведення конкурсів на міжобласні маршрути. На черзі – ще 53 маршрути, щодо яких Міністерство отримало звернення від громад, перевізників та органів місцевого самоврядування. Разом з тим, процедура проведення конкурсу потребує цифровізації. Після запуску онлайн-кабінета для міжнародних перевізників, наступним кроком буде можливість електронної подачі документів для внутрішніх конкурсів. Це дозволить мінімізувати будь-які ризики у проведенні конкурсів та пришвидшити процес”, – наголосив Сергій Деркач, заступник міністра розвитку громад, території та інфраструктури.

Загалом, конкурсна комісія розглянула на засіданні пропозиції від 9 перевізників, які подались на 10 міжобласних маршрутів. Із заявами про необхідність їх обслуговування раніше звертались органи місцевого самоврядування, перевізники та представники громад. 

Детальніше ознайомитись із результатами конкурсу можна за посиланням: /news/35651.html 

Ознайомитись із переліком маршрутів, які невдовзі буде запропоновано на наступний конкурс, можна за цим посиланням.

Довідково. У разі, якщо громада, орган місцевого самоврядування чи перевізник мають потребу та наміри відкривати новий маршрут або ж провести конкурс з визначення перевізника на наявному маршруті, який не обслуговується, їм варто звернутись до Міністерства з відповідними заявами. Надіслати офіційні звернення треба на пошту miu@mtu.gov.ua

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/35654.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове