Для людей
з порушенням зору

    Новини    12 Червня 2024, 12:06
Версiя для друку


Василь Шкураков: Інвестиції мають бути інструментом підвищення спроможності громад

Для українців перемога – це не лише захист нашої державності та поразка росії. Перемога – це й відбудова, оновлення України як держави, яка служить інтересам людей.
12 Червня 2024, 12:06
Про це заявив в.о. Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василь Шкураков під час відкриття Міжнародної конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, #URC2024).
 
Будь-які інвестиції у відбудову, відновлення та розвиток України розглядаються через людиноцентричний підхід, з фокусом на потреби людей, їхню самореалізацію, освіту та професійне зростання.
 
 
«Інвестиції мають працювати на повернення громадян України на Батьківщину, відновлення життя на постраждалих територіях. Нам потрібні нове, сучасне бачення українських міст і сіл. При цьому інвестиції мають бути інструментом підвищення спроможності та стійкості громад, залучати їх до міжнародної співпраці, а також підтримувати їх місцеві, унікальні продукти. Дякую міжнародним партнерам, які підтримують відновлення України», – зазначив Василь Шкураков.
Він підкреслив важливість спільного напрацювання стандартних підходів до відновлення житла та інфраструктури. Водночас плани відновлення мають враховувати сучасні технології, притаманні Індустрії 4.0 — використання дронів і робототехніки.
 
Цьогоріч Конференція з відновлення України відбувається в Берліні. Ключові теми конференції - залучення приватного сектору для стійкості та економічного зростання, соціальне відновлення та людський капітал, відновлення громад та регіонів, а також євроінтеграція та проведення реформ.
 
Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram


ВСІ Новини