Для людей
з порушенням зору

    Новини    12 Червня 2024, 15:52
Версiя для друку


На #URC2024 міжнародним партнерам представили можливості екосистеми прозорого управління відновленням DREAM

Під час Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, #URC2024) було презентовано новий функціонал в практичні результати державної цифрової екосистеми управління відновленням DREAM.
12 Червня 2024, 15:52

Нові функції допомагають громадам покращити представленість власних проєктів відновлення, а іноземним партнерам – відбирати проєкти для підтримки.

“Екосистема DREAM посилює спроможність громад впроваджувати проєкти відновлення. А завдяки інтеграції з Реєстром пошкодженого і знищеного майна та Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва (ЄДЕССБ), а також інтеграцією з іншими платформами DREAM забезпечує прозорість та підзвітність процедур. Переваги системи вже оцінили понад 100 українських громад, а також міжнародні фінансові організації і уряди країн-партнерів. Важливо, щоб проєкти, які отримують міжнародну підтримку, додавались в DREAM та активно наповнювались”, – зазначила заступниця Міністра  розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська.

Серед нових функцій в DREAM – розділ Фінансових програм, форма контакту з громадами, зареєстрованими в DREAM, а також інтерактивна мапа проєктів відновлення. 

З можливостями екосистеми ознайомились українські та закордонні політики, представники громад, бізнесу, громадянського суспільства і публічні діячі. Серед них – Федеральний міністр економічного співробітництва і розвитку Німеччини Свенья Шульце. 

Наталія Козловська спільно з німецькою колегою оглянула інвестиційні профілі громад України в екосистемі DREAM, актуальні проєкти відновлення і модернізації, зокрема ті, які реалізуються за підтримки уряду Німеччини, а також обговорили співпрацю у сфері відновленні.

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram 


ВСІ Новини