Для людей
з порушенням зору

    Новини    17 Червня 2024, 14:30
Версiя для друку


100 антикорупційних уповноважених сфери Мінвідновлення завершили професійне навчання

100 уповноважених сфери Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, державних підприємств та відомств, які знаходяться в його підпорядкуванні та представників місцевого самоврядування, завершили програму підготовки “Антикорупційний комплаєнс”. Навчання проводила Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ)
17 Червня 2024, 14:30

«Професійний розвиток антикорупційних уповноважених є стратегічним завданням для розбудови системи антикорупційного комплаєнсу у сфері відповідальності Міністерства. Від рівня професіоналізму уповноважених залежить реалізація Державної антикорупційної програми та загалом антикорупційних заходів на місцях. За минулий рік нам вдалось вже провести 15 навчальних програм для понад 100 антикорупційних уповноважених системи Міністерства та органів місцевого самоврядування. Ми продовжуємо реалізовувати стратегію професійного розвитку антикорупційних уповноважених, цього року заплановано проведення щонайменше 10 навчальних програм та випуск 3х онлайн навчальних продуктів», – зазначив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач.

Учасниками навчальної програми стали спеціалісти сфери антикорупційного комплаєнсу, внутрішнього контролю та аудиту Міністерства, Укрзалізниці, Укрпошти, регіональних служб відновлення та розвитку інфраструктури, Українського Дунайського пароплавства, Державної служби України з безпеки на транспорті, Державного агентства розвитку туризму України, Національного бюро розслідувань на транспорті, а також представники громад. 

Навчальна програма проводиться Професійною асоціацією корпоративного управління за підтримки Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України Європейського банку реконструкції та розвитку (Австрія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз як найбільший донор) та у партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.

 «ЄБРР радий підтримати навчальні програми з комплаєнсу та протидії корупції у співпраці з Міністерством відновлення України, які розраховані на комплаєнс-офіцерів та фахівців державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства, у тому числі комунальних підприємств. Ця амбітна ініціатива підтверджує наше прагнення сприяти прозорості, підзвітності та ефективному корпоративному управлінню на всіх рівнях державного сектору України задля поглиблення відновлення та вступу до ЄС» – наголосила Ірина Кравченко, заступник Голови ЄБРР в Україні

«ПАКУ розуміє важливість забезпечення прозорості та підзвітності в процесах відновлення країни. Впровадження найкращих антикорупційних практик та розвиток комплаєнс-систем серед тих хто залучається до процесу відновлення - це запорука довіри міжнародних партнерів. Ми раді, що змогли обʼєднати в цьому навчальному курсі як представників Мінвідновлення, так і представників місцевого самоврядування, адже прозорість має бути на всіх рівнях та етапах відбудови» – Олександр Окунєв, Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ).

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram  ВСІ Новини