Для людей
з порушенням зору

    Новини    5 Липня 2024, 21:23
Версiя для друку


Працівники морської галузі України отримали нагороди з нагоди професійного свята

З нагоди Дня працівників морського і річкового флоту України представники морської галузі України отримали нагороди за особливі заслуги під час виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану.
5 Липня 2024, 21:23

Виконуючий обов’язки Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василь Шкураков вручив подяки капітанам морських портів України, працівникам Адміністрації судноплавства, ДП «Адміністрація морських портів України», ДУ «Держгідрографія» та іншим причетним особам, які зробили важливий вклад в розвиток та підтримку галузі.

В умовах постійних обстрілів портової інфраструктури, відсутності електропостачання, втрат внаслідок дій ворога, морська галузь не зупиняється. За чисельністю працівників вона є однією з наймасштабніших в Україні. Всупереч діям ворога, всі вони продовжують забезпечувати роботу українського морського коридору, роботу портів, суден, торгових шляхів Дунаєм. Завдяки цьому, навіть в умовах війни, Україна залишається топ експортером агропродукції і гарантом продовольчої світової безпеки.

«На ваших плечах тримається вся морська галузь України. Я вдячний портовикам, морякам, суднобудівникам, картографам, можна довго продовжувати цей перелік, всім, хто своєю працею тримає галузь на високому рівні. Ви демонструєте високі результати навіть в умовах війни, та постійно робите здавалося б неможливі речі. Зичу вам й надалі залишатись в строю, та працювати на користь нашої держави», – зазначив Василь Шкураков під час привітання. 

Нагадаємо, День працівників морського і річкового флоту України відзначається в Україні щорічно в першу неділю липня.

 

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegramВСІ Новини