Міністерство інфраструктури України


Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України

«Про приведення законодавства України у сфері автомобільного транспорту у відповідність з актами Європейського Союзу»
10 Червня 2015, 13:09

На публічне обговорення виноситься проект Закону України «Про приведення законодавства України у сфері автомобільного транспорту у відповідність з актами Європейського Союзу», розміщений на офіційному   веб-сайті Міністерства інфраструктури України – http://mtu.gov.ua.

Проект Закону розроблено Міністерством інфраструктури України відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством.

Акт спрямований на вдосконалення законодавчого урегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні, задоволення потреб суспільства і економіки у перевезенні пасажирів та вантажів, безпеки перевезень, ефективного споживання ресурсів та зменшення техногенного впливу автомобільних транспортних засобів шляхом адаптації норм законодавства України до норм актів ЄС згідно Угоди про асоціацію Україна – ЄС.

Метою акта є забезпечення на основі норм європейського права врегулювання відносин між автомобільними перевізниками, підприємствами технічного сервісу, замовниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, пасажирами, власниками транспортних засобів, а також їх відносин з юридичними та фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності.

Реалізація акта сприятиме підвищенню ефективності державного регулювання у сфері перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, запровадженню ефективного контролю функціонування ринку автомобільних перевезень, запровадженню європейських умов допуску до ринку перевезень.

Зауваження та пропозиції до проекту акта слід надсилати на адресу Міністерства інфраструктури України: Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14 (andrew_shliahta@ukr.net), а також до Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 (e-mail: inform@dkrp.gov.ua).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проекту наказу у письмовому та/або електронному вигляді.

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/440.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове