Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    4 Травня 2015, 16:04
Версiя для друку


МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ ІНВЕСТОРІВ ДО РОЗБУДОВИ ПОРТОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

4 Травня 2015, 16:04

 Міністерство інфраструктури підготувало пропозиції щодо розвитку інфраструктури в  портах України. Серед пропозицій - перспективні проекти з реконструкції існуючих, буді вництва нових об’єктів і розвитку припортових територій Іллічівському, Ізмаїльському, Маріупольському, Херсонському, Одеському, Бердянському, Білгород-Дністровському, Миколаївському та інших морських портах. Зазначені проекти передбачають державно-приватне партнерство.

        Фахівці транспортного відомства окреслили основні технічні характеристики кожного з інвестиційних проектів, а також орієнтовну вартість їх реалізації. Для зручності потенційних інвесторів до пропозицій додаються карти портів, на яких схематично позначені заплановані для співпраці об’єкти та території.

          «Ми хочемо залучити інвесторів для розвитку портової інфраструктури країни, працюємо над створенням ефективних умов для реалізації інвестиційних проектів. Морські порти України володіють потужним конкурентним потенціалом серед країн Чорноморського регіону і ми можемо навіть збільшити його, покращуючи інфраструктуру. Ми вже зустрічалися з деякими потенційними інвесторами, відвідували порти та наочно презентували існуючі можливості. І надалі продовжимо це робити, адже бажаємо отримати якомога більше пропозицій та тісно співпрацювати з бізнесом на вигідних і для нього, і для держави умовах», - зазначив Юрій Васьков, заступник Міністра.

          Більше інформації про інвестиційні проекти розвитку інфраструктури морських портів України можна отримати на офіційному сайті Міністерства в розділі «Галузеві реформи»http://www.mtu.gov.ua/uk/investment_projects.html.

          Крім цього відомство готове розглянути інші пропозиції потенційних інвесторів щодо державно-приватного партнерства в морських портах з експлуатації та розвитку існуючої інфраструктури.ВСІ Оголошення