Для людей
з вадами зору

    Новини    29 Липня 2016, 14:59
Версiя для друку


ЄС запускає в Україні проект щодо підвищення авіаційної безпеки, - Володимир Омелян

29 Липня 2016, 14:59

29 липня 2016 року в приміщенні Міністерства інфраструктури України відбулось урочисте відкриття проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Twinning». Проект передбачає наближення законодавства України в галузі сертифікації аеродромів/аеропортів та льотної придатності до відповідних норм та стандартів ЄС.

В заході взяли участь Міністр Інфраструктури України Володимир Омелян, голова Державної авіаційної служби України Олександр Більчук, посол Європейського Союзу в Україні, голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінськi, заступник Голови місії Посольства Королівства Іспанії в Україні Яго Хіль Агуадо.

Технічна допомога розрахована на 21 місяць, впроваджуватиметься спеціалістами Державного Агентства Іспанії з авіаційної безпеки. Бюджет 1,6 млн. євро. «Реалізація проекту дозволить нам підвищити авіаційну безпеку, а також сприятиме сталому розвитку цивільної авіації в Україні, її інтеграції в транспортну систему ЄС», - наголосив Володимир Омелян.

«Одразу обговорили питання підписання відкритого неба Україна-ЄС. На моє глибоке переконання наша держава не може бути заручником ситуації, якій багато століть. Відкрите небо з Україною - це не питання державності Гібралтару. Це всього лише питання одного аеропорту, яке ми готові винести за рамки договору і не здійснювати туди польоти взагалі. Сподіваюся на мудрість європейських партнерів!», - заявив Міністр інфраструктури України В.Омелян.

 ВСІ Новини